Хөдөө аж ахуйн их сургууль

Хөдөө аж ахуйн их сургуульХөдөө аж ахуйн их сургууль

Захиргааны зөвлөлийн гишүүдийн нэрс утасны дугаар mail

Албан тушаал Нэр Ажлын утас Албан mail хаяг
1 Захирал Т.Хэрүүга 341770 Kheruuga@muls.edu.mn
2 Захиралын туслах Б.Мандухай 341377  
2 Эрдэм шинжилгээ эрхэлсэн дэд захирал Г.Гантулга 341476 Gantulga@muls.edu.mn
4 Эдийн засаг, хөгжлийн асуудал эрхэлсэн дэд захирал Ж.Батчулуун 341650
Batchuluun@muls.edu.mn
5 Захиргааны албаны дарга Ц.Сүхтулга 341153 Sukhtulga@muls.edu.mn
6 Сургалтын бодлого зохицуулалтын албаны дарга Б.Буянзаяа 341592 Buyanzaya@muls.edu.mn
7 Хүний нөөцийн менежер Ш.Даариймаа 341477 Daariimaa@muls.edu.mn
8 Ерөнхий санхүүч Г.Батцэцэг 341711  
9 Магистр докторын сургуулийн захирал Б.Баттөр 341868  
10 Мал эмнэлэг, биотехнологийн сургуулийн захирал П.Ням-Осор 341850 nyam-osor@muls.edu.mn
11 Мал аж ахуй, биотехнологийн сургуулийн захирал О.Баатарцогт 344459  
12 Инженер, технологийн сургуулийн захирал Г.Энхбаяр 341554 enkhbayar@muls.edu.mn
13 Агроэкологийн сургуулийн захирал О.Нямсүрэн 341753 nyamsuren_agro@muls.edu.mn
14 Эдийн засаг бизнесийн сургуулийн захирал Б.Баасансүх 344944 bbaasansukh@muls.edu.mn
Салбар хүрээлэнгүүд
15 Мал эмнэлгийн хүрээлэнгийн захирал Б.Батцэцэг 70131930  
16 Мал аж ахуйн эрдэм шинжилгээний хүрээлэнгийн захирал Т.Батсүх 341572  
17 Ургамал хамгаалаллын эрдэм шинжилгээний хүрээлэнгийн захирал  М.Бямбасүрэн 345212  
18 Дархан-Уул аймаг дахь Ургамал газар тариалан, сургалт эрдэм шинжилгээний хүрээлэнгийн захирал  Н.Баярсүх 70374132  


 

 

17024 Улаанбаатар хот, Хан-Уул дүүрэг, Зайсан

Утас: 976-11-341377 Факс: 976-11-341770 И-мэйл: info@muls.edu.mn, admin@muls.edu.mn