Хөдөө аж ахуйн их сургууль

Хөдөө аж ахуйн их сургуульХөдөө аж ахуйн их сургууль

 

Сургалтын бодлого зохицуулалтын алба
1 Сургалт эрхэлсэн дэд захирал  Т.Даваажав 341630 T.Davaajav@muls.edu.mn
2 Сургалтын бодлого зохицуулалтын албаны дарга  Б.Буянзаяа 341592 Buyanzaya@muls.edu.mn
3

Бакалаврын хөтөлбөрийн эрхлэгч

 Р.Чанцалдулам 341592 Chantsaldulam@muls.edu.mn
4 Сургалтын агуулга, технологи хариуцсан мэргэжилтэн  А.Базарсад 341592 Bazarsad@muls.edu.mn
5 Программ хангамжийн ахлах мэргэжилтэн  С.Эрдэнэ-Очир 341639 S.Erdene-ochir@muls.edu.mn
6 Вэб сайтын контент хөгжүүлэгч, мултимедиа мэргэжилтэн  Б.Энхбадрал 341639 Enkhbadral@muls.edu.mn
7 Сүлжээний мэргэжилтэн  О.Мөнхжаргал 341639 Munkhjargal@muls.edu.mn
8 ХАА-н төв номын сангийн эрхлэгч  Ж.Төмөртогоо 345331 Tumurtogoo@muls.edu.mn

Сургалтын бодлого зохицуулалтын алба

Захиргааны байр 1 давхар, 

Утас: 11-341592

Факс: 976-11-341630 

И-мэйл: acad_pol@muls.edu.mn

 

 

17024 Улаанбаатар хот, Хан-Уул дүүрэг, Зайсан

Утас: 976-11-341377 Факс: 976-11-341770 И-мэйл: info@muls.edu.mn, admin@muls.edu.mn