Хөдөө аж ахуйн их сургууль

Хөдөө аж ахуйн их сургуульХөдөө аж ахуйн их сургууль

2016/2017 оны хичээлийн жилд зохион байгуулагдах СПОРТЫН тэмцээн уралдаан

 

ТЭМЦЭЭНИЙ ТӨРӨЛ САР ДОЛОО ХОНОГ ӨДӨР
I II III IV
1 2016 оны Багш нарын баярын нэрэмжит тэмцээн /Хаалт/ IX + + + + 10
2 Спорт явган аяллын хичээл /1-р курсын оюутнууд/ IX   + +   4
3 1-р курсын аварга шалгаруулах тэмцээн /Хөдөө аж ахуйн их сургуульд элсэн орсон 1-р курсын нийт оюутнууд/ X   + +   14
4 Аэробикийн заавал хийх дасгалын тэмцээн /1-р курсын оюутнууд/ XI, V     +   1
5 "Багш лиг" волейбол X, XI, XII + + + + 90
6 Хөдөө аж ахуйн их сургуулийн аварга шалгаруулах спортын  тэмцээн /нийт багш, оюутнууд/ XI + +     14
7 "Багш лиг" сагсан бөмбөг XII, I + + + + 60
8 Монголын Оюутны 4 дүгээр их наадам /Монгол Улсын Засгийн Газар, Монголын Оюутны Спортын Холбоо/ I - V + + + + 150
9 Аэробикийн заавал хийх дасгалын тэмцээн /1-р курсын оюутнууд/ IV   +     1
10 2017 оны Багш нарын баярын нэрэмжит тэмцээн /Нээлт/ IV     + + 14
11 Холбоо зарлан мэдээлэх сургалт /Сургуулийн хэмжээнд/ IV       + 1
12 Спорт явган аяллын хичээл /1-р курсын оюутнууд/ IX, V   + +   4

2016/2017 ОНЫ ХИЧЭЭЛИЙН ЖИЛИЙН I, II УЛИРЛЫН СПОРТЫН СОНГОН СУРАЛЦАХ СЕКЦИЙН ХУВААРЬ

Спортын төрөл Оюутны тоо Хичээлийн танхим Даваа Мягмар Лхагва Пүрэв Баасан Бямба Удирдах багш
1 Волейбол /эр/ 25 А заал   20.00-22.00   20.00-22.00   19.00-21.30 С.Амгаабазар
2 Волейбол /эм/ 25 Б заал 16.00-18.00   16.00-18.00   16.00-19.00 А заал   Б.Долгормаа
3 Сагсан бөмбөг  /эм/ 25 А заал 17.00-19.30   18.00-20.00       Н.Даваасүрэн
4 Сагсан бөмбөг /эр/ 25 А заал 19.30-22.00   20.00-22.00   19.00-21.30   Н.Даваасүрэн
5 Спорт аэробик 25 А заал   18.00-20.00   18.00-22.00     Ц.Мөнх-Эрдэнэ
6 Гандбол /эр/ 25 Б заал 20.00-22.00   20.00-22.00   20.00-21.30   Л.Загдсүрэн
7 Гандбол /эм/ 25 Б заал 18.00-20.00   19.00-20.00   17.30-20.00   Л.Загдсүрэн
8 Ширээний теннис 25 A заал   16.00-18.00   16.00-18.00     Б.Долгормаа
9 Бөхийн төрлүүд 25 Б заал     15.30-17.30   15.30-17.30   Я.Алтангэрэл
10 Олс таталт 25 Б заал     17.30-19.00   17.30-19.00   Я.Алтангэрэл
11 Таеквондо 25 A заал   16.00-18.00   16.00-18.00     Ц.Мөнх-Эрдэнэ
12 Модон бөмбөг 25 Б заал   16.00-18.00       12.00-16.00 Ж.Загас
13 Спорт аялал 25 Б заал   20.00-22.00   20.00-22.00     Ж.Пүрэвсүрэн
14 Хөнгөн  атлетик 25 Гадна талбай 15.40-17.40     15.40-17.40 15.40-17.40   Б.Батзориг
15 Шагайн харваа 25 Б заал   18.00-20.00   18.00-20.00     Б.Батзориг
16 Хөл бөмбөг 25 Гадна талбай 16.00-18.00       16.00-18.00   С.Амгаабазар
17 Багш нар 25 А заал     16.30-18.30       Ж.Пүрэвсүрэн
18 Шатар 25 27 тоот     16.20-19.20   16.20-19.20   Ё. Доржбат

17024 Улаанбаатар хот, Хан-Уул дүүрэг, Зайсан

Утас: 976-11-341377 Факс: 976-11-341770 И-мэйл: info@muls.edu.mn, admin@muls.edu.mn