БНСУ-ын Донгкук (Dongguk university) их сургууль 2025 оны хаврын улирлын оюутан солилцооны хөтөлбөр зарлалаа

Нийтлэгч : О.Отгондэлгэр
Огноо: 2024-10-07 18:00:30

БНСУ-ын Донгкук (Dongguk university) их сургууль нь 1906 онд байгуулагдсан, бүрэлдэхүүний 6 сургуультай, Сөүл хотод байрладаг сургууль юм.

Шаардлага:

- ХААИС-ийн бакалаврын хөтөлбөрт суралцаж буй оюутан байх

- Хамгийн багадаа нэг улирал амжилттай суралцсан байх

- Голч дүн 3.0 болон түүнээс дээш байх

- Хэлний түвшин: Англи/Солонгос хэлний дундаас дээш мэдлэгтэй байх

- Солонгос хэл, уран зохиолын тэнхимд суралцахаар бол TOPIK 3-4 түвшнээс дээш мэдлэгтэй байх

Тэтгэлэг: Сургалтын төлбөр болон бүртгэлийн хураамжаас чөлөөлөгдөнө.

1. Бүрдүүлэх материалууд (Бүх материалууд англи эсвэл солонгос хэл дээр байна):
  2. Өргөдлийн маягт болон дагалдах маягтууд (Суралцах төлөвлөгөө, эрүүл мэндийн хуудас, гэрээ, хувийн мэдээллийн маягт)-ыг мэйлээр хүсэлтээ илгээн авч бөглөнө.
  3. Сургуулийн тодорхойлолт (Бүрэлдэхүүний сургуулийн сургалтын албанаас авна. Англи эсвэл солонгос хэлээр орчуулсан байх)
  4. Албан ёсны дүнгийн хуулбар (англи эсвэл солонгос хэл дээр байх)
  5. Англи эсвэл Солонгос хэлний дундаас дээш онооны батламж, сертификат (Байгаа бол давуу тал болно)
  6. Гадаад паспортын хуулбар (Хүчинтэй хугацаа нь нэг жилээс дээш байх)
  7. Цээж зураг
  8. Тодорхойлох захидал
  9. 2023-2024 оны хичээлийн жилийн намрын улирлын сургалтын төлбөрийг хэдийгээр төлөх талаарх баримт (Мэйлээр илгээсэн маягтын дагуу бөглөх)

Өргөдлийн материал хүлээж авах сүүлийн хугацаа: 2024.10.25

Дэлгэрэнгүй мэдээлэл авах: international@muls.edu.mn

Хаяг: Захиргааны байр, 205 тоот

Өргөдлийн маягтуудыг international@muls.edu.mn хаягаар бүртгүүлж авна уу.

Гадаад харилцаа, түншлэлийн алба